Tuzla Sulu Filtre Sistemleri

Tuzla Sulu Filtre Sistemleri

Sulu Baca Sistemleri

Tuzla Sulu Filtre Sistemleri restoran, bar gibi kimyasal içeriği olmayan ama etrafa kötü ve istenmeyen kokular yayan işletmelerin kullanması gereken havalandırma sistemidir.

Bu sebeple sulu filtre alışveriş merkezi gibi insan yoğunluğu çok olan yerlerde kötü koku yayılımını engellemek ve sağlıklı bir hava için şarttır.

Çünkü bu sistem filtre ünitesi yemek kokuları (ızgara, balık , duman vb. kokular) dumanlı hava, zehirli hava, air tozların ortama yayılıp kötü hava solunmasını engeller. Çünkü sulu filtre sistemleri kötü koku yayılmadan içine çekip ayrıştırarak ortamda ki kişilerin temiz hava solumasını sağlar.

Tuzla Sulu Filtre Firmaları arasında yüksek kalite uygun fiyat ile hizmetinizdeyiz. İstanbul ve Tuzla’nın tümüne ücretsiz keşif hizmetimiz vardır.

Tuzla Sulu Filtre Sistemleri Fiyatları

Bu nedenle firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlar ile hayatına devam etmektedir. Hem İstanbul  hem de Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Çünkü firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek, teknolojik atılımlar yapmaktadır. Başlıca son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Bu sebeple tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Başlıca hizmetlerimiz firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle ÜCRETSİZ KEŞİF için İletişime geçiniz.

Başlıca Ürünlerimiz

 • Havalandırma Sistemleri
  Çelik Baca
  Toz Toplama
  Sulu Filtre
  Jet plus Filtre
  Karbon Filtre
  Aspilatör
  Vantilatör
  Hücreli Fan
  Salyangoz Fan
  Galvaniz Hava Kanalı
  Paslanmaz Hava Kanalı
  Spiro Hava Kanalı
  Dkp Mutfak kanalı
  Doğalgaz Bacası
  Kavçuk İzalasyon
  Isı Yalıtım Kaplama
  Akrobat Kol
  Dansur
  Menfez
  Damper
  Anemastat
  Esnek Hava Kanalı Hortum
  Menfez Kutusu
  Kanallı Klima Baks
  Klima Santrali Filtreleri
  Sklon
  Mutfak Davlunbazları