Spiro Hava Kanalı

Spiro Hava Kanalı 

Spiro Hava Kanalı konusunda yapmış olduğu önemli çalışmalar ile İstanbul, Tuzla, Gebze, Kocaeli vede Türkiye’de büyük projeler ile öne çıkmaktadır.  Çalışmalarını İstanbul Tuzla daki fabrikasında sürdüren ekibimiz Air, spiro hava kanalı, spiro havalandırma tesisatı, spiro havalandırma ekipmanları üretimi ve montajı yapmaktadır.

Yuvarlak Hava Kanalı Gebze Kocaeli

Ortam havasının temiz tutmak için bir çok sistem kullanılabilmekte ancak bazı noktalarda gerek eski mimariden gerek ise bunun tam tersi olan özel tasarım modern mimarının işlevsel sorunları nedeni ile standart havalandırma kanalları kullanımı konusunda teknik sıkıntılar yaşanmaktadır.

Yuvarlak Hava Kanalı Tuzla İstanbul

Böyle durumlarda kendine has özel yapısı nedeni ile Spiro Hava Kanalı sorunun tam anlamı ile çözümü olabilmektedir. Spiro kanal tasarımsal üstünlükleri nedeni ile oldukça iyi bir mukavemet gösterir. Havalandırma Sistemleri mühendisliğinde Spiro Kanalın sağladığı teknik katkı ile saygın bir elemandır. 

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizim ile iletişime geçebilirsiniz… 

Firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlar ile hayatına devam etmektedir. İstanbul  ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk. 

Firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle ÜCRETSİZ KEŞİF için İletişime geçiniz.

Başlıca Ürünlerimiz

Havalandırma Sistemleri
Çelik Baca
Toz Toplama
Sulu Filtre
Jet plus Filtre
Karbon Filtre
Aspilatör
Vantilatör
Hücreli Fan
Salyangoz Fan
Galvaniz Hava Kanalı
Paslanmaz Hava Kanalı
Spiro Hava Kanalı
Dkp Mutfak kanalı
Doğalgaz Bacası
Kavçuk İzalasyon
Isı Yalıtım Kaplama
Akrobat Kol
Dansur
Menfez
Damper
Anemastat
Esnek Hava Kanalı Hortum
Menfez Kutusu
Kanallı Klima Baks
Klima Santrali Filtreleri
Sklon
Mutfak Davlunbazları

Ada Mekanik Havalandırma Sistemleri

Telefon : 0532 702 58 39

Telefon :  0533 700 75 54

E Posta:   info@adamekanik.net

Adres : Şifa Mahallesi Güneş Sok: No: 30 TUZLA/İSTANBUL