Sanayi Tipi Aksiyel Fanlar

Sanayi Tipi Aksiyel Fanlar

Sanayi Tipi Aksiyel Fanlar ;  havalandırma fanları, metal, sac, aluminyum ve plastik kanatlı, tel kafes korumalı, yuvarlak ve kare kasalı, eksenel aksiyal aspiratörler, duvar tipi, kısa gövdeli aksiyal egzoz aspiratörü

Aksiyel Fan Çeşitleri

Aksiyel fan çeşitleri, modelleri fiyat listesi, aksiyel tip havalandırma fanları

Duvar Tipi Aksiyel Fan;

Kare kasalı duvar tipi aksiyel egzost aspiratörleri, kanat açısı ayarlanabilir, plastik cam elyaf takviyeli polyamid pervaneli, st 37 sac üzeri statik boyalı kasa,  çift tarafı tel kafes korumalı güvenlik önlemi ile yüksek verimli aksiyel havalandırma aspiratörü, duvar tipi aksiyel fan fiyatları
Bu nedenle duvar tipi kare kasalı sanayi tipi aksiyel fanlar, tirifaze 380 volt ve monofaze 220 volt olarak farklı seçeneklerde dir, çift taraflı tel kafes koruması ve direkt akuple motorludur, bvn, bahçıvan aksiyel sanayi tipi havalandırma fanları

Duvar tipi yuvarlak ve sac kasalı, sac kanatlı ve pervaneli, sanayi tipi aksiyel havalandırma aspiratörü, boyahane, atölye, fabrika, imalathane, depo gibi yerlerde içerideki havayı dışarıya tahliye etmek amacıyla kullanıma uygundur,

Şöyle ki yüksek verimli ve yüksek performanslı yüksek debili, yüksek basınçlı özel aksiyal endüstriyel havalandırma fanlarıdır. .

aksiyel fan çeşitleri

aksiyel fan çeşitleri

Aluminyum döküm kanatlı aksiyel fan;

Aluminyum döküm kanatlı sanayi tipi aksiyel aspiratör modelleri. Galvaniz kasalı aluminyum pervaneli, ytüksek verimli aksiyel egzost aspiratörü. istanbul, ankara ve izmir.  Kare kasalı axial , eksenel havalandırma aspiratörü fiyat listesi, özellikleri, modelleri, çeşitleri.

Sessiz aksiyel fan;

Sessiz aksiyel fan, sessiz aksiyal fan modelleri ve fiyatları. Düşük devirli, çok sessiz sınıfının en düşük ses seviyesine sahip soler  model havalandırma fan fiyatları.

Orak kanatlı aksiyel fan;

Orak kanatlı emici ve üfleyici soğutma tipi aksiyel fan çeşitleri. Tirifaze ve monofaze seçenekleri ile geniş ürün gamı, yüksek verimli, koruma termikli özel akuple içten motorlu model. Soler palau, afs hxm, fan modelleri, dıştan rotorlu motor, soğutmalı motorlu, aksiyel fan motoru.

 4 kanatlı aksiyel sanayi fanı;

4 kanatlı aksiyel sanayi fanı, sanayi tipi aksiyel güçlü vantilatör ve aspiratör. Yüksek debili, yüksek devirli ve yüksek verimli sac kanatlı 4 pervaneli aksiyel havalandırma egsoz aspiratörü.

Boru tipi aksiyel sera sirküle fanı;

Boru tipi aksiyel sac kanatlı sera havalandırma ve sirkülasyon fanları. Havayı karıştıran tavana asılan sera sirküle fanları, boru tipi emici ve üfleyici aspiratör. Baca tipi fan modeli Boru tipi aksiyel sac pervaneli, sac kanatlı ve sac gövdeli bvn. Bahçıvan kanal tipi boru tipi aspiratör, boru tipi emici aksiyel aspiratör modelleri fiyatı.

Kapaklı, kapaksız, cam, pencere, duvar tipi aksiyel aspiratör;

Kapaklı ve kapaksız cam, pencere ve duvar tipi çek aç ipli sac kanatlı aspiratör. Aksiyel baca fanı, aksiyel baca aspiratörü diye bilinen kapaklı ve kapaksız aspiratör modelleri. Bahçıvan model fan fiyatları.

Aksiyel makina soğutma fanı;

Bahçıvan makina havalandırma ve soğutma fanları, aksiyel makine fanı çeşitleri. Küçük tip aksiyel vantilatörler.
aksiyel fan çeşitleri-2

aksiyel fan çeşitleri-2

Kanal tipi kovanlı aksiyel fanlar;

Kanal tipi aksiyel kovanlı fanlar. Silindirik gövdeli yuvarlak kanal tipi plastik ve aluminyum kanatlı aksiyal eksenel basınçlandırma fan modelleri, aspiratör ve vantilatör çeşitleri.

Yüksek ısı dayanımlı kanal tipi aksiyel fanlar;

Kanal tipi aksiyal yüksek ısı dayanımlı fan modelleri motoru hava akımı dışında bifurcated fanlar. +120C’ sürekli çalışabilen özel imalat fanlartdır .+50C’ sürekli ve 300C’ ( F300 ) olan fanlar yangın duman tahliye fanlarıdır. Siparişe göre özel imal edilirler.

Panjurlu kutu tipi aksiyel fanlar;

Panjurlu kutu tipi aksiyel kare havalandırma fanları, tavukçu tipi panjurlu fan modelleri. Fabrika, atölye, imalathane, kümes, barınak, çiftlik, mantarhane, ahır havalandırma ve egsoz fanları modelleri.

Aksiyel fan geri akış panjuru;

Aksiyel havalandırma fan panjuru, galvaniz sac geri akış panjuru, askiyel fan panjurları. Geri akış panjuru back draft klape modelleri, fanlar için geri dönüşsüz dış hava panjuru modelleri ve fiyatı.

 Polyamid, plastik aksiyel fan pervanesi;

Aksiyel havalandırma fan pervanesi, aksiyal fan motoru, cam elyaf takviyeli polyamid kanatlı pervaneler. Kanat açısı değiştirilebilir özellikte ve aluminyum göbeklidir. 5 kanat ve 6 kanat seçeneği mevcuttur. Yüksek verimli aksiyel fan kanatlarıdır,  bahçıvan bvn b5, b6 fan kanadı fiyatları.

Cam, duvar, pencere tipi aksiyel aspiratörler;

Cam duvar tipi emici aspiratörler, pencere tipi panjurlu çift yönlü plastik sessiz aspiratör çeşitleri. Ofis, dükkan restaurant, kreş, poliklinik, hastane, büro, okul, cafe gibi yerlerde. Sessiz şık dekoratif aksiyel cam pencere tipi emiş aspiratörü modelleri ve fiyatları.

 

Sanayi Tipi Aksiyel Fanlar metal sac tel kafes korumalı yuvarlak kare kasalı eksenel. Aksiyal aspiratörler duvar tipi aksiyal egzoz aspiratörü.