Ocakbaşı Davlumbaz Havalandırma

Ocakbaşı ve Barbekü Havalandırma Sistemleri

Ocakbaşı Davlumbaz Havalandırma Sistemleri : Ocakbaşı, Barbekü kendin pişir kendin ye,  gibi işletmeler de birden fazla mangaldan ve ızgaradan çıkan dumanın davlumbazlar ile hava kanalları aracılığı ile aynı hatta toplanarak tek bir atık gaz kanalı ile atmosfere atıldığı sistemlerdir.

Kullanılan malzeme ve ölçü, projeniz doğrultusunda en verimli ve ekonomik davlumbazlar vede hava kanalları ile uygulayarak şık tasarımlar ile hizmet vermekteyiz.

Ada Mekanik Havalandırma, Sanayi tipi davlumbaz, duvar tipi, orta tip krom ve paslanmaz çelik sanayi tipi davlumbaz imalatı yapmaktadır. Ocakbaşı ve kebap restoranlarında kullanılan ocakbaşı davlumbaz üretim, satışı ve montajı alanında hizmet vermektedir.

Ocakbaşı Davlumbaz Havalandırma İstanbul Kocaeli Gebze Sakarya İzmit

OcakBaşı Havalandırma ise havaya karışan insan sağlığını olumsuz etkileyen dumanın havaya karışmaya başladığı direk merkezinde havaya yayılmadan emilip ortamdan uzaklaştırılan sistemdir. İnsanların sohbet edip yemek yediği bu tür işletmelerde mangaldan çıkan duman kül toz ve kokunun direk olarak kaynağından alınıp nezih ortamda herhangi bir olumsuzluk bırakmadan dışarıya atılmasını sağlıyoruz. Ürünler kendi üretimimiz olup garantili ve sertifikalıdır.

Bilgi ve fiyat için bizi arayınız.  0 532 702 58 39

 

Ocak Başı Havalandırma

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizim ile iletişime geçebilirsiniz… Göreceksiniz piyasanın en uygun fiyatları bizde…

Firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlar ile hayatına devam etmektedir. İstanbul  ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle ÜCRETSİZ KEŞİF için İletişime geçiniz.

Ada Mekanik Havalandırma Sistemleri

Telefon : 0532 702 58 39

Telefon :  0533 700 75 54

E Posta:   info@adamekanik.net

Adres : Şifa Mahallesi Güneş Sok: No: 30 TUZLA/İSTANBUL