Klima Santrali Havalandırma

Klima Santrali Havalandırma Sistemleri

Klima Santrali Soğutma Sistemleri… Alanında uzman kadromuz ve birinci sınıf işçilik kaliteli malzemeler. Klima Santrali ortam sıcaklığı istenilen dereceye getirmek için gerekli havalandırma sistemidir. Anahtar teslim olarak kendi üretimiz olan sistemlerimiz ile üretimden montaja hizmetinizdeyiz.

 

Klima Santrali Nedir?

Genel olarak klima santralleri atmosfer üzerinden alınan taze havayı belirli koşullardan geçirdikten sonra kullanıldığı ortama aktarır. Birçok farklı yapıda iklimlendirme ve havalandırma sistemleri için kullanılan bu santraller ortamda taze hava miktarını kontrol eder ve bu sayede sıcaklık ve nem oranlarının hassas şekilde ayarlamasını sağlar. Farklı bir işlev olarak bu santraller ortam içerisinde bulunan havadaki toz ve parçacıklar ile mikroorganizmaları başarılı şekilde filtreden geçirir.

Bu santraller temel olarak havalandırma yapılacak alan için içine hava alan bir aspiratör barındırır. Ortama hava vermek için ise vantilatör barındırır. Sistemdeki hava damperleri dışarıdan taze havayı alır ve aynı zamanda içerdeki suyun da soğutmasını sağlayarak, santral içerisinden geçen havayı soğutur. Soğuyan bu hava soğutma görevi oluşturur. Santrallerde ısıtma işleminde de buhar serpantini eklentisi ile sıcak buhar oluşumu sağlanır ve üflenen bu buhar da ısıtma oluşturur.

Klima Santrali Fiyatları

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizim ile iletişime geçebilirsiniz… Göreceksiniz piyasanın en uygun fiyatları bizde…

Firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlar ile hayatına devam etmektedir. İstanbul  ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle ÜCRETSİZ KEŞİF için İletişime geçiniz.

Ada Mekanik Havalandırma Sistemleri

Telefon : 0532 702 58 39

Telefon :  0533 700 75 54

E Posta:   info@adamekanik.net

Adres : Şifa Mahallesi Güneş Sok: No: 30 TUZLA/İSTANBUL