Gemi Havalandırma Sistemleri

Gemi Havalandırma Sistemleri

Gemi havalandırma sistemleri için gerekli gemi havalandırma ekipman üretimi ve montajı yapmaktayız.  Yüksek kaliteli gemi ve güverte havalandırma sisteminin iki amacı vardır: bu sistem küflü havayı ortadan kaldırıp küf oluşmasını engelleyerek geminin bakımını kolaylaştırırken, gemi üzerindeki konfor seviyesine de faydası olur. Gemi ve güverte havalandırması, motorların ve diğer teçhizatların performansını korumak ve gemi üzerindeki yükü taze tutmak için bir ihtiyaçtır. Gemi havalandırma sistemleri hem havayı hareket ettirir, hem de geminin içindeki ve dışındaki nemi dengeler. Gemilerin ömrünü uzatmak ile birlikte gemi çalışan sağlığı içinde önemlidir.

Gemi Güverte Havalandırma Montaj

Ada Mekanik ; farklı denizcilik sektöründeki taşıtlara, aşırı çevre koşullarına dayanıklı, yüksek kaliteli ısıtma, havalandırma, klima ve soğutma sistemleri tedarik etmek konusunda uzman ekip ile birinci sınıf işçilik ile hizmetinizdeyiz. Sistemlerimiz her zaman yeni ve güncel tutulmaktadır. Böylelikle müşterilerimize mümkün olan en iyi kaliteyi sunabiliriz. Sipariş üzerine, gereksinimlerinize adapte olacak gemi havalandırma sistemleri tasarlıyoruz.

Aynı zamanda gemi ve güverte havalandırma konusunda kuru sistemlerin bakım onarım tadilat ve yenileme işlemleri konusunda da hizmet vermekteyiz. Ücretsiz keşif ve montaj hizmetimiz vardır. bizimle iletişime geçip fiyat alnayı unutmayınız.

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizim ile iletişime geçebilirsiniz…

Firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlar ile hayatına devam etmektedir. İstanbul  ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle ÜCRETSİZ KEŞİF için İletişime geçiniz.

 

Ada Mekanik Havalandırma Sistemleri

Telefon : 0532 702 58 39

Telefon :  0533 700 75 54

E Posta:   info@adamekanik.net

Adres : Şifa Mahallesi Güneş Sok: No: 30 TUZLA/İSTANBUL