Flanşlı Hava Kanalı

Flanşlı Hava Kanalı

Flanşlı Hava Kanalı ;  Hava kanalları arasında ki bağlantılarda meydana gelen kayıpları ortadan kaldıran flanşlı hava kanalları sayesinde daha verimli havalandırma sistemleri kullanın…

Üretimi isteğe göre galvaniz veya paslanmaz olarak yapılır. Flanşlı kanal ve yuvarlak kanal olarak ikiye ayrılır. Özel isteğe göre ölçüleri belirlenir.

Flanşlı sistem hava kanalları günümüz koşulları gereği havalandırma sistemlerinde de boyutlarını göstermektedir.
Ülkemizde son yıllarda sistemin getirdiği özellikler ile birçok uygulamalarda tercih sebebi olmuştur.

Ada Mekanik Hava Kanalları teknolojik yapı ile yüksek sızdırmazlık sayesinde enerji kayıplarını minimuma indirir. Hava kaçağı olmaması sebebi ile sistemin daha verimli çalışmasını sağlar, dolayısı ile işletme ve yatırım maliyetini düşürür.

 Hava Kanalı Flanşlı Üretim ve Montaj

Ada Mekanik Endüstriyel Havalandırma gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle ÜCRETSİZ KEŞİF için İletişime geçiniz.

İş yerlerinde kirli havayı ısıtılarak ya da ısıtmadan, doğal akım yardımıyla ilgili ortamdan hava emilerek dışarı kirli havanın atılması, ortama temiz hava verilmesi için kullanılan sistemlere havalandırma sistemi denir.

Havalandırma sistemleri, oldukça pratik ve güvenli bir çalışma ortamı için duman, toz ve buhar gibi kirleri ortamdan uzaklaştırmak için kullanılmaktadır. Havalandırma için pencerenin açılmasının yeterli gelmediği durumlarda fan ve körüklerden de yararlanılabilmektedir.

Belirli bir hızda havanın taşınarak, istenmeyen kirleticilerin ortadan kaldırılması için kullanılan havalandırma sistemleri, mekanlara özel olarak da tasarlanabilir.