Doğalgaz Bacası Üretimi

Doğalgaz Bacası Üretimi

Doğalgaz Bacası Üretimi.. Çelik Baca ve Havalandırma olarak kurulduğumuz günden bugüne; hava kanalı imalatı, Doğalgaz Bacası Üretimi çelik baca imalatıpaslanmaz çelik baca imalatı, tek ve çift cidarlı baca imalat ve montajıtamamlayıcı baca ekipmanları, doğalgaz bacaları imalatının yanında anahtar teslim çelik baca projeri ve havalandırma sistem imalatı, montajı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Doğalgaz Bacası Gebze Kocaeli

Paslanmaz baca sistemleri, konut tipi baca sistemleri, process baca sistemleri, atık gaz baca sistemleri, doğalgaz baca sistemleri, eş merkezli baca sistemleri, paslanmaz baca sistemleri imalatının yanında, tamamlayıcı baca ekipmanları(dirsek, TE, TA, temizleme modülü, şapka modülü, kondes modülü, kepeçe, conta vb) imalatı ve uygulaması yapmaktayız.

Doğalgaz Bacası Tuzla İstanbul

Firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlar ile hayatına devam etmektedir. İstanbul  ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle ÜCRETSİZ KEŞİF için İletişime geçiniz.

Başlıca Ürünlerimiz

Havalandırma Sistemleri
Çelik Baca
Toz Toplama
Sulu Filtre
Jet plus Filtre
Karbon Filtre
Aspilatör
Vantilatör
Hücreli Fan
Salyangoz Fan
Galvaniz Hava Kanalı
Paslanmaz Hava Kanalı
Spiro Hava Kanalı
Dkp Mutfak kanalı
Doğalgaz Bacası
Kavçuk İzalasyon
Isı Yalıtım Kaplama
Akrobat Kol
Dansur
Menfez
Damper
Anemastat
Esnek Hava Kanalı Hortum
Menfez Kutusu
Kanallı Klima Baks
Klima Santrali Filtreleri
Sklon
Mutfak Davlunbazları

Ada Mekanik Havalandırma Sistemleri

Telefon : 0532 702 58 39

Telefon :  0533 700 75 54

E Posta:   info@adamekanik.net

Adres : Şifa Mahallesi Güneş Sok: No: 30 TUZLA/İSTANBUL