Akrobat Kol Havalandırma

Akrobat Kol Havalandırma

Akrobat Kol Havalandırma Dumanı Tahliye Sistemi endüstriyel ortamlarda çok miktarda toz, duman ve gazlar havaya karışır ve çalışanlar tarafından solunarak özellikle akciğerlerde, solunum yolluyla tüm vücuda zarar verir. Bu nedenle sağlık açısından son derece zararlı olan havaya karışmış bu maddelerin çalışma alanından temizlenmesi gerekmektedir. Bilindiği gibi sağlıklı bir çalışma ortamı zaman kayıplarını en aza indirerek verimlilik artmasına imkan verir. Akrobat Kol Havalandırma Sistemi ise havaya karışan insan sağlığını olumsuz etkileyen maddelerin oluşup havaya karışmaya başladığı direk merkezinde havaya yayılmadan emilip çalışma ortamından uzaklaştırılan sistemdir. Özellikle kaynak esnasında havaya salınan gazların toplanmasında kullanılır.

Kendinden Fanlı Akrobat Kollar

Atölyeden fabrikaya kadar tüm işletmelerin üretiminde kullanılan ham madde ve kimyasallar havaya zararlı partiküller ve gazlar yaymakta ve çalışanların sağlığını tehlikeye atmaktadır. Sağlıklı bir ortamın oluşması için Endüstriyel havalandırma sistemlerinin uygulanması gerekmektedir. Kaynak egsoz uygulamalarında Kaynak dumanı Akrobat kol uygulaması çok verimli ve işçi sağlığı için gerekli bir uygulamadır.

Ahtopat Kol Havalandırma İstanbul Kocaeli Sakarya İzmit

Akrobat Kol Sistemi ise havaya karışan insan sağlığını olumsuz etkileyen maddelerin oluşup havaya karışmaya başladığı direk merkezinde havaya yayılmadan emilip çalışma ortamından uzaklaştırılan sistemdir. Özellikle kaynak esnasında havaya salınan gazların toplanmasında kullanılır.

Bilgi ve fiyat için bizi arayınız.  0 532 702 58 39

 

Akrobat Kol Fiyatları

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizim ile iletişime geçebilirsiniz… Göreceksiniz piyasanın en uygun fiyatları bizde…

Firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde büyük adımlar ile hayatına devam etmektedir. İstanbul  ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır. Hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir. Lütfen bizimle ÜCRETSİZ KEŞİF için İletişime geçiniz.

Ada Mekanik Havalandırma Sistemleri

Telefon : 0532 702 58 39

Telefon :  0533 700 75 54

E Posta:   info@adamekanik.net

Adres : Şifa Mahallesi Güneş Sok: No: 30 TUZLA/İSTANBUL